Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Пологи удвох: усі «за» і «проти»
13:57
Пологи удвох: усі «за» і «проти»

З кожним роком збільшується кількість прихильників партнерських пологів. Мами і тата зберігають найніжніші і трепетні спогади про такий важливий у житті подію. Але суперечки "за" і "проти" партнерських пологів все не вщухають. У чому ж справа?

Хто такий партнер?

Само собою, це, в першу чергу, чоловік майбутньої мами (читайте статтю про пологи з чоловіком). Але партнером по пологам може також стати мама, близька подруга, сестра і навіть особистий психолог.

1. Мама – найбільш глибоко страждаючий і емоційний партнер на пологах. Мати набагато сильніше і яскравіше сприймає страждання своєї дитини. І після важкої картини, коли дочка кричить від сутичок і болю, матерів відвозять на швидкій з серцевим нападом прямо з пологового будинку.

2. Подруга - це не так страшно, але її реакцію теж не можна передбачити. Та й на емоційному стані самої подруги пологи можуть відбитися несприятливо - дівчина просто не захоче народжувати, щоб не випробовувати тих мук, які бачила з боку.

Народжувати разом з особовим психологом можна, і явище це досить поширене. Найголовніше, щоб до моменту пологів між психологом і вагітної склалися дружні довірчі відносини, інакше весь процес пологів перетвориться на скандал.

3. Чоловік - найнадійніший і спокійний партнер, з яким не так страшно. Його основним завданням стає підтримку сприятливої ​​психологічної обстановки, допомога і турбота про дружину. І все ж слід ретельно обміркувати присутність на пологах чоловіка.

Чому деякі виступають проти партнерських пологів?

1. По-перше, це може бути пов'язано з несприятливою обстановкою в сім'ї, з напруженими відносинами між подружжям. Такі партнерські пологи пройдуть досить важко, і зі скандалами.

2. По-друге, чоловіча психіка - річ досить непередбачувана. І, якщо чоловік не готовий до подібних випробувань, то він запросто впаде в непритомність побачивши барвистих картин родової палати.

3. По-третє, існує думка, що чоловік, який бачив страждання коханої, не зможе любити дитину. Адже саме дитина була причиною всіх цих мук. А також майбутніх мам хвилює і інтимна сторона життя після народження малюка. Ними керує страх, що чоловіки більше не будуть дивитися на них, як на жінок.

Незважаючи на подібні забобони, деякі пари все ж наважуються на спільні пологи. І тоді вони починають готуватися разом до цієї події. Найголовніше - допомогти чоловікові подолати страх. Для цього необхідно читати спеціальну літературу про внутрішньоутробний розвиток дитини, дивитися пізнавальні фільми про пологи, постійно спілкуватися на цю тему. Тому що позитивний настрій - це 90% успіху в будь-якій справі!

Що повинен робити партнер на пологах?

• На початковому етапі - вимірювати частоту сутичок, всіляко заспокоювати жінку, правильно дихати разом з породіллею, масажувати область крижів подружжя.

• На етапі народження дитини - керувати диханням народжуючої, допомагати приймати зручну позу під час потуг, тримати за руку, витирати піт, під контролем акушера перерізати пуповину і брати дитину на руки першим.

• На останньому етапі (вигнання посліду) - партнер робить перші фото або відео життя малюка, вітає маму, дякує персонал.

Кожна сім'я, звичайно, робить свій вибір - народжувати окремо або разом з партнером. І слід заздалегідь зважити всі "за" і "проти", щоб уникнути неприємних моментів. 



Возможно Вас заинтересует:


- Порада для гарної шиї


- Цілюща сила води


- Тренд сезона 2016-2017 - темные помады


- Авангардний стиль одягу


- Як зробити антистресовий крем


- Диетические кексы из творога с сыром и овощами


- Учимся выбирать качественный клей для ресниц



Категория: Готовимся к родам | Просмотров: 1693 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама