Дневник настоящей девушки

Женские секреты - сайт для девушек
Главная » 2014 » Сентябрь » 10 » Пологи без болю
14:03
Пологи без болю

Багато жінок бояться зіткнутися з такою проблемою, як біль під час пологів. Багато шукають будь-які шляхи, щоб пологи пройшли без болю. Але такого способу в медицині не існує, зате він приховується в самому організмі жінки. Багато людей думають, що безболісні пологи просто неможливі. Багатьма століттями люди на стільки звикли думати, що пологи є болісним і хворобливим процесом, що вони не здатні навіть припустити про те, що може бути по-іншому. Всі надії породіль покладені на знеболюючі препарати. Але медичне знеболювання має свої негативні сторони і є небезпечним для організму матері і малюка. Але вихід є, адже знеболення під час пологів закладено природою в жіночий організм.

Сила знаходиться всередині нас. Для того щоб жінці було простіше переносити пологи, природа забезпечила її знеболенням. Пологову діяльність регулює величезна кількість гормонів, серед них і гормон ендорфін. Він виділяється в організмі у великій кількості, це гормон задоволення і радості, який впливає на зниження неприємних больових відчуттів і здатний створювати стан, який схожий на стан сп'яніння. Ендорфін дуже сприятливо впливає на протікання пологів, він допомагає жінці позбутися від болю, розслабитися, і поліпшити психоемоційний стан. Придушення ендорфіну може придушуватися через сильне занепокоєння жінки. В такому випадку природне знеболювання зменшується.

Звідки виникає біль? З фізіологічної точки зору будь-яка біль полягає в розумінні організму про те, що виникли будь-які порушення в природних процесах. Пологи є природним, природним процесом і не є для організму жінки чимось руйнівним. На матку покладається велике навантаження, їй необхідно переробити великий об’єм роботи. Матка інтенсивно скорочується протягом тривалого проміжку часу. В м'язах матки перебувати мало больових рецепторів. Тому біль не пов'язана з скороченнями матки. В основному больові відчуття виникають в м'язах, які оточують матку і віддають в область попереку і живота. Жінка не може вплинути на скорочення м'язів матки, але вона може контролювати ті м'язи, які оточують матку. Щоб больові відчуття знизити, потрібно намагатися розслабляти їх. Це простий і ефективний спосіб позбавлення від больових відчуттів.

Розслаблення. Причиною болю є напруга м'язів, яке заважає природним фізіологічним змінам, які відбуваються в організмі жінки під час пологів. Якщо перед пологами жінка відчуває великий страх і переживання, то біль в м'язах може зростати. Щоб зменшити больові відчуття, потрібно вміти розслаблятися і відчувати себе спокійно. А для того, щоб розслабити тіло, потрібно в першу чергу вміти розслаблятися на підсвідомості. Якщо жінка напружена всередині відчуває страх, то це може сильно перешкодити розслабленню м'язів. Для того, щоб розслабитися, потрібно підібрати відповідне місце і особливу атмосферу. Це ж стосується і пологів.

Всі західні клініки з цієї причини намагаються створювати в палатах пологових будинків обстановку, яка максимально наближена до домашньої. Перед пологами бажано заздалегідь відвідати місце, де проходитиме родова діяльність, познайомитися з лікарем. Це потрібно для того, щоб породілля мала уявлення про те, з ким і де проходитимуть пологи. Це посприяє тому, що жінка буде почувати себе набагато спокійніше і впевненіше. Існують різні способи розслаблення, опис їх технік можна знайти в книжках, в яких написано все про пологи без болю. Прийомами розслаблення потрібно опанувати до моменту пологів. Кожна жінка повинні підібрати індивідуальну техніку розслаблення. Перед пологами потрібно потренуватися, для того, щоб потім тіло увійшло легше в потрібний стан. Для того, щоб підсилити ефект розслаблення, можна включити спокійну і розслаблюючу музику, м'який масаж, теплий душ, приглушене світло.

Усвідомлений підхід. Під поняттям усвідомленого підходу до пологів мається на увазі участь вагітної у всіх пов'язаних з пологами подіях. Жінка повинна вміти орієнтуватися у власних відчуттях і підібрати для себе такий варіант поведінки, при якому вона почуватиметься максимально комфортно. Тільки майбутня мама може визначити найсприятливіше становище для протікання родової діяльності. Медики стверджують, що породілля повинні самостійно приймати положення при пологах. Головним завданням лікарів є допомога в благополучному появі на світ дитини.



Возможно Вас заинтересует:


- Какие носки модные в 2016-2017 году?


- Правила для щоденного макіяжу


- Как стать уверенной в себе


- Одежда для новорожденных детей


- Как набрать 5 кг за неделю?


- Убираем сосудистую сетку на ногах


- Як зробити антистресовий крем



Категория: Готовимся к родам | Просмотров: 1971 | : Статья добавлена 10.09.2014 | Рейтинг: 0.0 з 5, голосов 0
Всього коментариев: 0
avatar
Календарь
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

реклама